ریسه نوری RGBW

RGBW Strip Light

جدید

16 میلیون رنگ - 5متر

ریسه نوری RGBW

ریسه نوری RGBW مناسب برای زیبایی بخشیدن به خانه هوشمند می باشد. از این ریسه می توان در سقف خانه به عنوان نور مخفی، کناره و کنج دیوارها و یا در اطراف وسایل خانه هوشمند مانند کمد، میز و یا دکوری مورد استفاده قرار داد.

اگر ریسه نوری RGBW را بخواهیم بصورت غیر هوشمند استفاده نماییم (یعنی کنترل توسط ریموت) تنها تا 16 رنگ را می توانیم توسط این ریسه ایجاد نماییم. اما اگر این ریسه را بخواهیم بصورت هوشمند استفاده نماییم (با کمک ماژول هوشمند RGBW) می توانیم تا 16 میلیون رنگ را با آن ایجاد نماییم.

برای استفاده از این ریسه ها نیاز به یک آداپتور (12 ولت 5 آمپر) و آمپلی فایر می باشد. البته برای هر 5 متر نیاز به یک آداپتور 12 ولت 5 آمپر می باشد. برای متراژ بیشتر باید از یک آداپتور قوی تر نسبت به طول ریسه استفاده نمود.

برای هر قسمت خانه هوشمند (Zone) می بایست یک ماژول هوشمند RGBW استفاده نمود. با این کار هر قسمت خانه یک رنگ مجزا و قابل مدیریت بصورت جدا خواهد داشت. اما اگر بخواهیم برای تمامی قسمت ها از یک ماژول هوشمند RGBW استفاده کنیم می بایست تمام ریسه ها به هم وصل کنیم. در اینصورت تمامی قسمت ها با هم به یک رنگ در خواهند آمد و دیگر توانایی رنگ دهی به هر قسمت را نخواهیم داشت.

این ریسه ها قابلیت کوتاه شدن نیز دارند تنها کافیست از نقاط تعیین شده کوتاه شوند تا آسیبی به ریسه وارد نشود.

این ریسه ها با کمک ماژول هوشمند RGBW و با پروتکل Z-Wave به کنترلر مرکزی خانه هوشمند متصل می شوند.

 

براحتی نصب و استفاده نمایید

  •          از خروجی آداپتور سیم فاز را به ورودی 12V بر روی ماژول نصب کنید. سیم نول را نیز به ورودی GN بر روی ماژول هوشمند RGBW نصب کنید.
  •          سیمهای ریسه نوری را به ترتتیب و بصورت: سیم سفید را به خروجی W، سیم آبی را به خروجی B، سیم سبز را به خروجی G، سیم قرمز را به خروجی R و سیم مشکی رامجدداً به ورودی 12V بر روی ماژول هوشمند RGBW نصب نمایید.
  •          در صورتی که بخواهیم از متراژ بالای 5 متر استفاده کنیم می بایست یک آمپلی فایر بین انتهای ریسه اول و ابتدای ریسه دوم قرار دهیم.

 

مشخصات فنی

متراژ: 5 متر

 

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط