بسته آبیاری هوشمند خانگی به روش وایرلس

جدید

بسته آبیاری هوشمند خانگی به روش وایرلس مناسب برای آپارتمان ها و باغچه های کوچک می باشد. نگهداری از گل و گیاه در آپارتمان و یا داشتن یک باغچه کوچک در خانه تاثیر فراوان و انرژی مثبت بی نهایتی برای ساکنین آن دارد.

معرفی اجمالی بسته آبیاری هوشمند خانگی به روش وایرلس

بسته آبیاری هوشمند خانگی به روش وایرلس مناسب برای آپارتمان ها و باغچه های کوچک می باشد. نگهداری از گل و گیاه در آپارتمان و یا داشتن یک باغچه کوچک در خانه تاثیر فراوان و انرژی مثبت بی نهایتی برای ساکنین آن دارد. عشق و علاقه در نگهداری دوستداران گل و گیاه وصف ناشدنی است. آبیاری به موقع در کنار تغذیه کمکی مانند کود و همچنین نور آفتاب چه به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم می تواند در رشد بهتر و شادابی گل و گیاه تاثیر داشته باشد.

یکی از دغدغه های دوستداران گل و گیاه زمانی شروع می شود که بخواهند به یک مسافرت چه کوتاه و چه بلند بروند. در این زمان تنها راه ممکن سپردن کلید خانه به یک دوست و یا آشنا و سپردن آبیاری گل و گیاه به اوست.

ویژگی های محصول

اما به کمک آبیاری هوشمند خانگی شما می توانید با خیال آسوده به مسافرت رفته و از طریق اینترنت از حال گل ها و گیاهان خود با خبر باشید. این سیستم آبیاری دارای ویژگی های زیر است:

آبیاری گل ها و گیاهان با توجه به زمانبندی (زمانبندی را می توانید به دلخواه تنظیم نمایید)

آبیاری گل ها و گیاهان با توجه به خشک شدن خاک (با کمک سنسور تشخیص رطوبت)

آبیاری گل ها و گیاهان در هر زمان دلخواه (با کمک اینترنت و در زمان دلخواه آبیاری را آغاز نمایید)

آبیاری گل ها و گیاهان با توجه به پیش بینی وضع آب و هوا بصورت آنلاین (مناسب برای گل ها و گیاهان فضای باز)

نمایش رطوبت خاک بصورت دقیق بر روی گوشی هوشمند

با توجه به نوع گیاهان و مقدار آب رسانی به گیاه براحتی می توان سنسور تشخیص رطوبت را در عمق مورد نظر خاک گلدان یا باغچه قرار داد.

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط