راه حل Akuvox برای مجتمع های مسکونی

Akuvox هوشمندترین و کاربردی ترین راه حل های ارتباطی هوشمند (ارتباط صوتی و تصویری) را برای مجتمع های مسکونی ارائه می دهد. Akuvox با ارائه یک راه حل امنیتی چند لایه و جامع از قسمت ورودی ساختمان (درب ورود) تا واحدهای آپارتمانی، یک تماس صوتی و تصویری مداوم و یکپارچه فراهم می کند.

ارتباط نامحدود

کلیه ارتباطات (صوتی و تصویری) در مجتمع های مسکونی از طریق سرور IP یا سرور SIP ارائه می شود. که این ویژگی بیشتر از یک تماس صوتی معمولی است. دارندگان آپارتمان (کاربران) می توانند به طور نامحدود یک تماس صوتی و تصویری با کیفیت بالا از یک اتاق به اتاق دیگر، از یک آپارتمان به آپارتمان دیگر ، از ورودی یک ساختمان به ورودی ساختمان دیگر و یا حتی با کلیه امکانات اجتماعی در سراسر مجتمع ارتباط برقرار کنند. این ارتباط می تواند با دستگاه های Akuvox SIP (پانل یا صفحه) و یا برنامه موبایل مانند Vfone و یا VBell باشد.

مزایای منحصر به فرد

هر دستگاه و یا محصولی در سیستم ارتباطی Akuvox با یکدیگر هماهنگ است و مزایای عملکردی بسیار متفاوتی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، ارتباط صوتی و تصویری و عملکرد باز کردن درب از راه دور بین اینترکام های داخل ورودی ساختمان و پنل های موجود در داخل آپارتمان، سنسورهای دزدگیر و امنیتی مانند سنسور حرکت، سنسور درب / پنجره، سنسور نشت آب، سنسور دود و ... به هم متصل و یکپارچه می شوند. که تمامی این امکانات به لطف اتصالات ورودی / خروجی پشت پنل سیستم های Akuvox می باشد. علاوه بر این ویژگی ها، هنگامی که سیستم Akuvox در یک سیستم خانه هوشمند بی سیم یا سیمی ادغام بشوند، زندگی خانگی راحت و کارآمد را برای کاربران ارائه می دهند. از طرف دیگر برای بالا بردن امنیت در ورودی های ساختمان می توانید سیستم آکوکس را با ادغام با سایر سیستمهای داخلی مانند دوربین های IP (تحت شبکه)، کنترل آسانسور و ... به بالا بردن امنیت اتوماسیون ساختمان کمک شایانی نمایید.

مدیریت انعطاف پذیر و بدون دردسر

به لطف نرم افزار مدیریت ارتباطات همه کاره آکووکس (SDMC) نصب و مدیریت جامع ترین پروژه ها بدون مشکل و دردسر می باشد. کلیه عملیاتی مانند پیکربندی متمرکز ، ثبت نام پرسنل و ثبت شماره آپارتمان ها و همچنین بروزرسانی نرم افزار را می توان به راحتی از یک بستر کامپیوتری ارائه داد.