اتصال محصولات Akuvox به پنل های لمسی RTI و دستیار صوتی Alexa

 

برند معتبر Akuvox (آکووکس) ارائه دهنده محصولات VoIP و راه حل های داخلی هوشمند می باشد. این شرکت در تلاش های خود برای توسعه و تبدیل شدن به ارائه کننده طیف گسترده ای از فناوریهای مدرن مانند هوش مصنوعی (AI) ، محاسبات مبتنی بر ابر ، دستگاه های اندرویدی و پروتکل SIP ، یک ویژگی جدید را ارئه نموده است.

Akuvox ادعا می کند که همه ویژگی های ورود به خانه مانند باز کردن درب ،ارتباطات صوتی و تصویری و همچنین نظارت تصویری اکنون از طریق پنل های لمسی RTI در دسترس است. یک اینترکام هوشمند  Akuvox مانند مدل R20A می تواند در ورودی ساختمان نصب شود تا کارهای مدیریت و نظارت بر ورود و خروج را ارائه دهد.

همچنین Akuvox اکنون این امکان را به مشتریان خود می دهد تا بتوانند از طریق دستیار صوتی الکسا با  مانیتور هوشمند داخل ساختمان مانند مدل IT82 ارتباط برقرار نموده و آن را کنترل نمایند. از طریق الکسا می توان به عملکرد مانیتور هوشمند از جمله حالت های سوئیچینگ و دسترسی به میهمانان دسترسی داشت.

محصولات هوشمند آکووکس با سیستمهای محبوب خانه های هوشمند مانند iRidium ، Zipato ، Fibaro ، Savant ، Core ، Control4 و Creston قابلیت یکپارچه سازی را دارد.