مراقبت های سلامتی

هرگز ارتباط با دوستان را از دست ندهید !!

Zipato امنیت را برای افرادی که در معرض خطر و صدمات و حوادث بشتری هستند، برقرار می کند،و همچنین خانواده و دوستان حس راحتی و آسایش بیشتری دارند، که zipato این امکانات را برای خانه هوشمند شما فراهم می کند.به طور مثال اگر حادثه ای رخ دهد، zipato شما را از هر گونه حادثه ای با خبر می سازد.

شبکه مراقبتی:

با استفاده از سنسورهای مختلف و تکنولوژی تلفن همراه، سیستم Zipato می تواند تمام فعالیت های عزیزان را نظارت کند و اطلاعات و هشدار را به گروهی از مراقبان ارائه دهد. به این ترتیب خانواده ها مسئولیت مراقبت را بین خواهر و برادر، فرزند، دوستان مورد اعتماد، متخصصان ، همسایگان و سایر مراقبین در شبکه مراقبتی به اشتراک می گذارند. این یک راه حل بسیار مقرون به صرفه و مقتدرانه ای است .

سیستم هشدار پیشرفته:

بسته به موقعیت سنسور، اعضای خانواده و سایر مراقبین مجاز می توانند هشدارها را هنگام تغییر الگوهای رفتاری طبیعی دریافت کنند.

مزایای Zipato

قابل تنظیم:
خانواده ها انتخاب می کنند که چه چیزی را نظارت کنند، چگونه اطلاعات را دریافت می کنند و چه کسی باید هشدار را دریافت کند.

گزارش فعالیت ها:
گزارش های آنلاین وب به شما یک دیدگاه دقیق از فعالیت های عزیزان را ارائه می دهد، و به شما در درک مسائل مربوط به سلامت آنها کمک می کند.

جریان ویدئو:
شما می توانید از ویدیوهای زنده برای بررسی دوستداران خود در مورد هشدار سلامت انها استفاده کنید. شما همچنین می توانید Zipato را تنظیم کنید تا به صورت خودکار تصاویر یا کلیپ های ویدئویی را در صورت هشدار اضطراری ارسال کنید.

هشدارهای امنیتی و ایمنی:
دریافت هشدارهای اولیه از نشت آب برای جلوگیری از سیلاب. Zipato می تواند به شما شرایط اضطراری از قبیل آتش سوزی، نفوذ، نشت گاز یا دمای خطرناک در خانه هوشمند شما اطلاع دهد.

اتصال پشتیبان سلولی:
Zipato با استفاده از یک اتصال تلفن همراه قابل اعتماد با ایستگاه مرکزی ارتباط برقرار می کند، بنابراین شما نیازی به یک خط تلفن سنتی ندارید.