نظارت بر انرژی:

zipato این قابلیت را به شما می دهد که شما از طریق کامپیوتر یا گوشی هوشمند خود می توانید میزان مصرف برق هر دستگاه را مشاهده کنید.

شاید این موضوع باعث تعجب شما بشود که مقدار مصرف انرژی هدر رفته را نیز به شما می دهدzipato. به شما کمک می کند تا در انرژی و هزینه صرفه جویی کنید. تحقیقات نشان می دهد که مصرف کنندگان zipato مصرف انرژی خود را تا 20٪ کاهش دادند.

مدیریت و تجزیه و تحلیل از راه دور:

برای جلوگیری از مصرف غیر ضروری انرژی می توانید تمام وسایل الکترونیکی هوشمند خود را از طریق کامپیوتر یا گوشی هوشمند خود کنترل کنید.

تجزیه و تحلیل و مقایسه:

Zipato به شما گزارش های پیشرفته تاریخی و آمار مصرفی انرژی را به می دهد تا بتوانید آن را تجزیه و تحلیل کنید و آن را با میانگین های منطقه خود مقایسه کنید.

پیش بینی هزینه:

Zipato نشان می دهد که میزان مصرف برق خانه هوشمند شما هر روز و هر ماه چه قدر است و به شما کمک می کند تا در مصرف انرژی و هزینه صرفه جویی کنید.

اعلانهای زمان واقعی:

Zipato   به سرعت متوجه خواهد شد که مصرف متوسط شما برای دوره های زمانی داده شده چه قدر است، و در سمت چپ دستگاه لامپی است که zipato زمانیکه بخواهد به شما اطلاع بدهد ان لامپ روشن می شود.

ترموستات هوشمند zipato:

zipato می تواند در صرفه جویی انرژی به شما کمک کند.

ترموستات کاملا باید نامرئی باشد. هیچ دستگاه خاصی روی یک دیوار نباید وجود داشته باشد. این امر به راحتی تنظیم می شود تا به طور خودکار دمای محیط مناسب را حفظ کند ودر نتیجه ترموستات هوشمند zipatoدر انرزی و هزینه خانه هوشمند شماکمک بیساری می کند.

Zipato این قابلیت را دارد که دمای هر اتاق را به طور جداگانه می توانید تنها با گوشی هوشمند خود تنظیم کنید. Zipato می تواند هر دریچه را به طور جداگانه تنظیم کند، بنابراین شما می توانید شیرهای رادیاتور را در اتاق نشیمن خود ببندید و آنها را در اتاق کودک خود باز کنید.

Zipato حتی می تواند به صورت خودکار متوجه شود که کودک شما در اتاق نیست و شما را از این موضوع مطلع سازد.

 

شما حتی می توانید با کنترل از راه دور از طریق تلفن همراه درجه گرمایش و سرمایش خانه هوشمند خود را تنظیم کنید.