اتوماسیون خانگی چیست؟

پاسخ ساده این است، هر چیزی که می خواهید آن را داشته باشید!

اتوماسیون خانگی چیزی است که شما را قادر به استفادهی هوشمند از روشنایی خانه، سرمایش و گرمایش و لوازم خانگی می کند و در عین حال به شما سطح بالایی از آسایش و امنیت را می دهد!

خانه هوشمند می تواند یک سیستم کامل باشد که تمام قسمت های اصلی خانه  هوشمند شما را کنترل کند و به صورت شخصی تنظیم می شود. اتوماسیون خانه هوشمند چیزی است که به شما کنترل اتوماتیک بصورت هوشمند اشیا اطراف خانه را می دهد.

به غیر از استفاده آسان تر از وسایل خانه هوشمند، اتوماسیون خانگی مزایای عمده ای به خانه و زندگی شما در قالب راحتی، امنیت و بهره وری انرژی (صرفه جویی) می دهد.

 

یک خانه هوشمند چه ویژگی هایی دارد:

آسایش:

اتوماسیون خانگی شما را قادر می سازد تا خانه خود را همانطور که می خواهید تنظیم کنید. به عنوان مثال براحتی می توانید دمای اتاق خواب خود را در درجه حرارت مناسب تنظیم نمایید.

راحتی:

تمام سیستم های خانه هوشمند شما می تواند به صورت خودکار (هوشمند) یا از طریق لمس یک دکمه کنترل شود.شما کنترل خانه هوشمند خود را بصورت خودکار در هر زمان یا هر کجا کاملا در اختیار دارید.

امنیت:

امنیت می تواند بخشی یکپارچه از خانه هوشمند شما باشد. اضافه کردن سنسورها، آلارم ها و دوربین های تحت شبکه (IP) یک راه آسان برای گسترش سیستم  امنیت خانه هوشمند شما است.

بهره وری انرژی:

اضافه کردن اتوماسیون به خانه هوشمند باعث صرفه جویی در انرژی و هزینه می شود. چراغ و لوازمی که مورد نیاز نیست به طور خورکار خاموش می شوند!شما حتی می توانید خانه را در حالت کم مصرف (حالتی که در آن وسایل گرمایش و سرمایش و یا روشنایی در کمترین حالت کارکرد خود قرار می گیرند) در هنگام ترک خانه قراردهید و یا آژیر هشدار را فعال کنید. هر چیزی که نباید روشن باشد به طور خودکار خاموش می شود.

اطلاعات بیشتر...

ما راهنمایی های جامعی داریم که به شما کمک می کند تا مناسب ترین سیستم ها و محصولات را انتخاب کنید.

روشنایی:

اضافه کردن کنترل هوشمند روشنایی ،احتمالا ساده ترین و سریع ترین راه برای بهینه سازی خانه  هوشمند شما است. روشنایی هوشمند به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار با تایمر یا سنسور حرکت، روشنایی را کنترل کنید و به شما کمک می کند که در انرژی و هزینه صرفه جویی کنید.

گرمایش:

گرمایش هوشمند به شما اجازه می دهد که دما های مختلف را در اتاق ها اجرا  کنید و حتی  زمانی که در فاصله دوری از خانه هوشمند خود هستید می توانید آن را کنترل کنید. در فصل زمستانشما همیشه یک خانه گرم دارید، زمانی که بیرون از خانه هستید، هرگز به خانه ی سرد سر نمی زنید و فقط اتاق هایی را که نیاز دارید را گرم می کنید. این سیستم گرمایشی هوشمند به شما راحتی و صرفه جویی در انرژی را می دهد.

امنیت:

اتوماسیون خانگی خانه  را از آتش، دود و انفجار محافظت می کند. شما همیشه می دانید که چه اتفاقی در خانه می افتد زیرا به شما همه چیز را  هشدار می دهد، و همچنین می توانید به طور خودکار سیستم های هوشمند دیگر مانند چراغ، تهویه و زنگ خطر را افزایش دهید.

آب و هوا:

کنترل پرده ها، تهویه و کیفیت هوا را با اتوماسیون خانگی کنترل کنید و  اطمینان حاصل کنید که محیط راحتی برای شما و خانواده تان فراهم شده است. کنترل آب و هوا همچنین می تواند با سیستم های امنیتی کار کند مثلا درموارد اضطراری مانند آتش سوزی!

کنترلرهای مرکزی خانه هوشمند:

انتخاب یک کنترلر مرکزی خانه هوشمند مناسب، یک گام مهم در ایجاد یک خانه هوشمند کامل برای شما است.