صبح هیجان انگیز شروع میشه، اونطور که تو بخوای!

صبح هیجان انگیز شروع میشه، اونطور که تو بخوای!

ما برای شما با استفاده از تکنولوژی های خانه هوشمند  که شامل پروتکل های  WiFi و Zwave می باشد گزینه های مختلفی روی میز قرار میدهیم، انتخاب با شما

چقدر هوا گرمه(سرده!)

یک صبح خوب بعد از یک خواب خوب شروع میشود، اکثر مردم دچار اختلال در خواب هستند، خیلی اوقات بعد از اینکه به تخت میرویم مدتها طول میکشد تا به خواب رویم یا گاها نیمه های شب از خواب بپریم، این اتفاق ها منشا مختلفی دارند که یکی از مهمترین آنها دمای اتاق شماست.

در ابتدا لازم است این نکته را بدانیم که در هنگام خواب دمای بدن ما از درجه حرارت نرمال کاهش پیدا می کند، در این حالت ما باید تلاش کنیم دمای اتاق را به دمای مطلوب نزدیک کنیم، که دمای مناسب طبق اعلام سازمان انرژی آمریکا برای تابستان 25 و برای زمستان 20 درجه هست که باز هم با توجه به سوخت و ساز بدن های مختلف بازه ی 18 تا 27 درجه را هم در بر میگیرد.

پیشنهاد ما برای شما:

          

 

از هرکدام از این دیوایس های هوشمند که استفاده کنید ما یک پیشنهاد عالی برای ایجاد دمای مطلوب شما در هنگام خواب ارائه میدهیم.

 

یه نور تازه یعنی صبح شده

نور در اتاق خواب معمولا به دو دسته نور مصنوعی و نور طبیعی آفتاب تقسیم می شوند که برای هر دوی این دسته ها راهکارهای جذابی وجود دارد

اگر از آن دسته از دوستانی هستید که از تابیدن نور خورشید بر روی تخت خواب خود در یک صبح دلپذیر لذت میبرید ما به شما پرده هوشمند را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از ریل برقی و کلید هوشمند MCOHome با یک تنظیم زمان تابش خورشید، این فضای دل انگیز را به شما هدیه میدهیم.

و دسته بعدی که نور مصنوعی بوده از برند Zipato  کمک میگیرد که با استفاده از ماژول RGBW و ریسه نوری ، به طوری که اگر نیمه شب هم از تخت خود بلند شوید مسیر شما را با استفاده از تکنولوژی تشخیص حرکت روشن میکند.

همچنین با کمک کلیدهای هوشمند برند McoHome  کنترل چراغ های خانه را در تلفن همراه خود در دست بگیرید.

          

 

 

دوست دارم زندگی رو!

شاید بیدار شدن و بیرون آمدن از تخت خواب لذت بخش تر باشد وقتی به جای زنگ دلخراش ساعت موزیک مورد علاقه شما پخش شود. الکسا دستیار صوتی هوشمند شماست که علاوه بر بیدار کردن شما با موزیک دلخواه دستورات دیگر را هم برای شما اجرا میکند.

برخی از کاربران ما درخواست شرایطی را داشته اند که بتوانند در یک روتین برنامه ریزی شده هر صبح به اخبار گوش دهند و یا برنامه صبحگاهی مورد علاقه خود را از تلویزیون بدون از دست دادن ببینند، راهکار ما برای آنها دیوایس هوشمند IR extender است که دقیقا در زمان برنامه ریزی شده تلویزیون را روشن می کند.

           

به وقت صبحانه

وقتی نسیم مطبوع صبحگاهی از پنجره داخل میاد یک لیوان چای یا قهوه داغ میچسبه برای شروع یک روز خوب!

برای برنامه ریزی صبحگاهی نیازی به قراردادن زمان برای روشن کردن چای ساز یا قهوه ساز و بازکردن پنجره ها نیست

شما با استفاده از پریز هوشمند می توانید کنترل چای ساز و قهوه ساز خود را به دست بگیرید و برای روشن و خاموش شدن آنها زمان تعیین کنید.

همچنین با قراردادن جک برقی در پشت پنجره ها با استفاده از سنسور مربوطه صبح خود را با نسیم صبحگاهی آغاز کنید.

          

نظرات بازدیدکنندگان