سناریوی روشنایی با تاچ پنل های Core

سناریوی روشنایی با تاچ پنل های Core

سناریوی روشنایی با تاچ پنل های Core

برای شروع هوشمند سازی خانه ها می توانید در ابتدا از روشنایی هوشمند شروع کنید که خود به تنهایی در ابتدای کار باعث صرفه جویی در مصرف برق و به طبع باعث کم شدن هزینه های پرداختی شما می شود،

اغلب برای همه ما پیش آمده که در هنگام خروج از خانه فراموش می کنیم چراغ ها را خاموش کنیم و یا کنترل کیفیت شدت نور در روز و شب از دسترس ما خارج باشد تمام اینها راه حل ساده ای نظیر هوشمند سازی دارد.

با سناریوی لایتینگ تاچ پنل های Core محیط زندگی خود را آن طور که موجب آسایش و راحتی خودتان است فراهم کنید.

روشن یا خاموش کردن چراغ ها و همچنین کنترل روشنایی

در گذشته ، ما در هر اتاق یک چراغ و یک کلید داشتیم. اما امروزه با استفاده از تاچ پنل ها و یا کلید های هوشمند می توانیم امکانات بیشتری در اختیار داشته باشیم مانند کنترل همه چراغ ها از یک تاچ پنل ،

کنترل شدت نور و یا حتی با استفاد از لامپ های دارای طیف رنگی ، رنگ نور تابشی از چراغ ها، که تمامی این امکانات را تاچ پنل های Core  در اختیار شما قرار میدهد.

ادغام با فناوری ها و پروتکل های مختلف

کنترل روشنایی خانه هوشمند در بازار به دو مدل با سرور داخلی جهت کنترل و بدون سرور که نیاز به ماژول جداگانه محیطی دارند تقسیم می شوند که تاچ پنل های Core جز دسته اول بوده و خود تاچ پنل دارای سرور داخلی بوده و از این جهت نیز باعث صرفه جویی در هزینه های جانبی میشود.

پنل های لمسی Core نور را با سیستم های KNX کنترل می کنند، که از ویژگی های KNX می توان به اینها اشاره کرد:

دارای استاندارد بین المللی، همراه با امنیت بالا،سرعت بالا در تبادل اطلاعات، مصرف بهینه انرژی و سازگاری با دیگر سیستم ها که بنابراین با پروتکل های Modbus  و Philips Hue نیز مستقیماً می توانند با سیستم خانه هوشمند شما هارتباط برقرار کند و جای هیچ گونه خطایی در کنترل آن باقی نگذارد.

نظرات بازدیدکنندگان