تکنولوژی Lifesmart

 تکنولوژی Lifesmart

خلاصه  تکنولوژی Lifesmart

هوش مصنوعی و loT به زودی به یک سبک زندگی همه گیر در بین مردم تبدیل می شود که در این راستا LifeSmart راه حل های AloT را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل نرم افزار کاربردی ، سرویس ابری ، سخت افزار و Al است. API باز این برند این امکان را به کاربران می دهد تا برنامه های خود را با استفاده از قابلیت AloT با سیستم خود ادغام کنند. این برنامه از اطلاعات عمومی و خصوصی ثبت شده پشتیبانی می کند و حریم خصوصی داده ها را به درستی حفظ می کند.

 

 

پروتکل CoSS

 

برند معتبر Lifesmart با توجه به فروش گسترده در دنیا و الویت قرار دادن ارزش و آسایش مشتریان در تولیدات خود در بخش بی سیم، پروتکل های مختلفی را بر این پایه با توجه به نیاز مشتری در سبد محصولات خود قرار داده است از جمله Wi-Fi ، BLE ، Zigbee ، Z-Wave و پروتکل اختصاصی CoSS .

که در ذیل به تعدادی از ویژگی های این پروتکل اشاره می شود.

           

         سرعت و دقت فوق العاده بالا

پروتکل COSS مزایای متعددی دارد که شامل پوشش بهتر ، ظرفیت بیشتر ، مصرف برق کمتر و سطح امنیت بالاتر می شود.

           800  متر

CoSS  می تواند به انتقال سیگنال از راه دور از فاصله 800 متری از  دستگاه مرکزی لایف اسمارت به سایر 

           دستگاههای خانگی دست یابد.

          100MS

           تاخیر در ارسال سیگنال  کمتر از 100 میلی ثانیه می باشد.

          5 سال

با توجه به پروتکل Coss، شرکت لایف اسمارت قادر به ارائه کلیدهای هوشمندیست  که از عمر باتری 5 ساله برخوردار بوده  که باتری های لیتیومی مدل  ER18505 را نیز پشتیبانی می کند.

لایف اسمارت اولین شرکت چینی می باشد که دارای گواهینامه Z-wave Security S2 است.

 

  لایف اسمارت AI Builder را در سال 2016 راه اندازی کرده است که می تواند چندین خروجی را با تعداد سنسور های حسگر متعدد و سیاست های برنامه ریزی متفاوت ارائه دهد.

 

می توان آن را بر روی دستگاه های هوشمند دارای  edge gateway و cloud مستقر کرد. در دستگاه های هوشمند و edge gateway ، می توانید تمام مراحل تشخیص ، تنظیم و کنترل خودکار را تکمیل کنید.

 

 Al Builder یک چارچوب محاسباتی انعطاف پذیر است که نیازهای شخصی کاربران را در حال حاضر برآورده می کند و از طریق هوش مصنوعی ابری به صورت یادگیری توانمند می شود.

 

  • رمزگذاری در سطح بانک
  • دارای گواهینامه Z-Wave Security S2
  • مدیریت کلید مستقل برای هر دستگاه
  • کمترین دسترسی به پنل مدیریت Cloud
  • رمزگذاری تمامی داده ها

 

رمزگذاری و ایجاد امنیت در سطح بانک

LifeSmart  اولویت اول خود را امنیت و حفاظت از حریم خصوصی قرار داده است.تمامی سیستم ها و ارتباطات بین دستگاه های خود را با رمزگذاری و امنیت در سطح بانک ایجاد کرده است ، از دستگاه هوشمند ، درگاه خروجی ، سرویس ابری گرفته تا برنامه ها ، تمام پیوندهای بین آنها رمزگذاری شده و محافظت می شوند.

حریم خصوصی به طور پیش فرض

علاوه بر این ، ما برای رعایت استانداردهای صنعت و سیاست های امنیتی مانند GDPR ، انطباق را رعایت و اجرا می کنیم و به طور فعال تهدیدات پیشرفته را شناسایی و متوقف می کنیم و آن را از مشتریان خود دور می کنیم.

نظرات بازدیدکنندگان