هرگز پشت درب نمی مانید!

هرگز پشت درب نمی مانید!

برای بسیاری از ما اتفاق افتاده که هنگام خروج از خانه کلید خود را جا گذاشته باشیم یا بعد از خرید به خانه برگردیم و کلید داخل کیف یا جیبمان باشد، شرایط برای ورود به ساختمان دردسر ساز است!

آیفون های تصویری هوشمند اکووکس راهکار های خوبی ارائه میدهد که آرامش و راحتی شما در آنها اولویت اول است تا از هرکدام که می خواهید استفاده کنید.

 

پین کدها را فراموش می کنید؟ از فروشگاه برگشتید و کیسه های خرد در دستتان هست؟ کارت مخصوص بازکردن درب  در خانه جا مانده؟ در تمام این موارد همه چیز را به اینترکام هوشمند Akuvox بسپارید.

 

دسترسی با موبایل

 

تلفن همراه یا موبایل جز جدا نشدنی زندگی ماست،

در اپلیکیشن موبایل اسمارت پلاس (Akuvox SmartPlus) کلیدی در نظر گرفته شده با نام "open Door" که با زدن این دکمه به راحتی درب باز می شود.

 

در روش جدید دسترسی بعدی که به تازگی به اینترکام های اکووکس اضافه شده است نیازی به استفاده از دست نیست و به اصطلاح به hands-free معروف است که در آن کافیست بلوتوث موبایل شما روشن باشد تا در صورت نزدیک شدن به اینترکام درب باز شود.

ورود از طریق NFC نیز یکی دیگر ا ز راه های ورود به ساختمان است ،

برای روش چهارم می توان به QR کد ها اشاره کرد که قابلیت مشخص کردن روز و ساعت استفاده را نیز دارد که در صورت لزوم می توان در اختیار افراد دیگر قرار داد تا به صورت کنترل شده و تحت نظارت شما وارد ساختمانتان شوند

 

لازم به ذکر است تمامی روش‌های دسترسی با تلفن همراه نیاز به داشتن اشتراک در سرویس Cloud  در برنامه  Akuvox SmartPlus دارند.

 

از دیگر روش های مورد توجه این روزها که با دقت بسیار توسط ایفون های تصویری اکووکس انجام می شود می توان به تکنولوژی تشخیص چهره اشاره کرد

 

نکته قابل توجه در استفاده از روش تشخیص چهره در اینترکام های Akuvox این هست که اینترکام مورد نظر دارای این تکنولوژی باشد مانند مدل های X915 و R29C

 

تا به اینجا از پنج مدل از روش های باز کردن درب صحبت کردیم دو روش باقی مانده روش های سنتی هستند که قبلا هم مورد استفاده قرار گرفته می شد.

 

کارت های RF که می تواند کارت های مترو باشگاه و ... را برای این مورد تعریف کرد

و استفاده از پین کد که ابتدایی ترین روش باز کردن درب است.

نظرات بازدیدکنندگان