چرا باید از اینترکام Akuvox در ساختمان خود استفاده نماییم

چرا باید از اینترکام Akuvox در ساختمان خود استفاده نماییم

چرا باید از اینترکام Akuvox در ساختمان خود استفاده نماییم

چرا باید از اینترکام Akuvox در ساختمان خود استفاده نماییم؟ در این مطلب قصد داریم دلایلی را شما می توانید با کمک محصولات Akuvox ویژگی ساختمان خود را بالا ببرید ذکر نماییم.

Akuvox با استفاده از آخرین فن آوری ها روز دنیا، یک راه حل مخابره داخل ساختمان مسکونی بصورت هوشمند با امنیت بالا و راحتی به حساب می آید.

از طریق اینترکام و مانیتورهای داخلی Akuvox می توانید ویژگی های بسیار زیاد به ساختمان خود اضافه نمایید. یکی دیگر از خصوصیات برخی از مانیتور های هوشمند Akuvox استفاده از سیستم عامل اندروید می باشد. این ویژگی این امکان را به شما می دهد تا در هوشمند سازی خانه خود صرفه جویی کرده و بجای خرید هاب یا کنترلر مرکزی خانه هوشمند، تنها برنامه (اپلیکیشن) خانه هوشمند را بر روی مانیتور Akuvox (تنها مانیتورهایی که دارای سیستم عامل Android هستند) را نصب کنید و خانه هوشمند خود را کنترل و استفاده نمایید.

چرا باید از اینترکام Akuvox در ساختمان خود استفاده نماییم

تکنولوژی تشخیص چهره در ب ورودی

اینترکام Akuvox مدلR29C در ورودی ساختمان، ویژگی شناسایی چهره با هوش مصنوعی را ارائه می دهد. چهره شما هویت شماست. الگوریتم تشخیص زنده بودن باعث می شود که سیستم فریب عکس ها یا فیلم ها را نخورد. یعنی کلاهبرداران و دزدها دیگر نمی توانند از طریق عکس و یا فیلم یکی از اعضاء تایید شده در اینترکام Akuvox وارد ساختمان شوند.

این ویژگی باعث بالاتر رفتن امنیت ساختمان می شود.

 

چرا باید از اینترکام Akuvox در ساختمان خود استفاده نماییم 

دسترسی راحت به تمامی امکانات

با عضویت در سرویس های مخابره داخل ساختمان یا همان Akuvox Smart Cloud ، ساکنین می توانند از ویژگیهای اینترکام Akuvoxاز طریق تلفنهای هوشمند از جمله تماس تصویری، باز کردن قفل درب از راه دور، اعلان های هشدار و دریافت پیام از مدیریت ساختمان بهره مند شوند.

تمامی امکانات ذکر شده و حتی امکانات بیشتر مستلزم تهیه اکانت Akuvox Cloud می باشد که از طریق این لینک می توانید آن را تهیه نمایید.

چرا باید از اینترکام Akuvox در ساختمان خود استفاده نماییم

یکپارچه سازی اتوماسیون خانگی

متن باز بودن سیستم عامل اندروید یک حُسن بسیار بزرگ می باشد. این ویژگی مانیتورهای داخلی Akuvox را قادر می سازد تا با دیگر برنامه های خانه هوشمند ادغام و یکپارچه شوند. شما براحتی می توانید برنامه خانه هوشمند خود را بر روی مانیتور Akuvox با سیستم عامل اندروید نصب نمایید و از آن براحتی استفاده نمایید.

در حقیقت مانیتور Akuvox می تواند با کمک برنامه خانه هوشمند نقش یک هاب، کنترلر مرکزی خانه هوشمند و یا کنترل مرکزی در بازی نماید.

 

 چرا باید از اینترکام Akuvox در ساختمان خود استفاده نماییم

یکپارچه سازی با کنترل آسانسور

با اینترکام Akuvox می توانید آسانسور را کنترل کنید تا مراجعه کنندگان بعد از ورود به ساختمان و استفاده از آسانسور فقط به طبقه مجاز دسترسی داشته باشند. یا آسانسور را به طبقه مورد نظر بفرستند، مانند احضار آن به طبقه 1 پس از باز شدن قفل درب.

این کار می تواند امنیت در ساختمان را تا حد بسیاری بالا ببرد.

 

ارتباط با واحد های دیگر در ساختمان

اینترکام هوشمند Akuvox مبتنی بر پروتکل SIP است. پروتکل SIPیک پروتکل ارتباطی برپایه IP است که امکان برقراری ارتباط بین هر سیستمی که از پروتکل SIP پشتیبانی کند را می دهد. این ارتباط می تواند بصورت نامحدود و برای ساکنان ساختمان، بازدید کنندگان، مدیریت ساختمان، پرسنل امنیتی ساختمان، ارائه دهندگان خدمات و موارد دیگر باشد.

 

مدیریت سیستم متمرکز و از راه دور

Akuvox سیستم های مدیریت مبتنی بر پیش فرض یا مبتنی بر ابر (Cloud) را ارائه می دهد. کاربران می توانند از طریق این دو سیستم که بصورت از راه دور می باشند، تعداد زیادی از دستگاه ها را از طریق مرورگر وب به کار بیاندازند و از راه دور نگهداری کنند.

این ویژگی به خصوص در نصب زیاد به صرفه جویی در وقت و هزینه کمک می کنند.

نظرات بازدیدکنندگان