سناریو اینترکام کنترلر مرکزی لمسی Core

سناریو اینترکام کنترلر مرکزی لمسی Core

با تاچ پنل های Core از مراجعه کنندگان پشت درب ساختمان خود استقبال کنید

با صدای شفاف می توانید ارتباط تصویری با بازدیدکنندگان پشت درب برقرار کنید در حالی که حتی در منزل حضور نداشته باشید.

تاچ پنل داخلی Core دارای فناوری SIP

تاچ پنل های داخلی Core، بهترین نوع تاچ پنل های داخلی برای استفاده در  خانه های شخصی، ویلا ، هتل ها یا ساختمان های اداری هستند.

استفاده از فناوری IP و پروتکل SIP ارتباط موثر و بدون نوسان به همراه دارد. همچنین امکان تماس های تصویری با وضوح بالا و سازگار با تکنولوژی بسیاری از  دستگاه های اینترکام هوشمند در سراسر جهان را فراهم می کند.

ارتباطات داخلی قدرتمند با دو رابط شبکه جداگانه

پنل های لمسی Core دارای دو اتصال شبکه جداگانه هستند که باعث جداسازی شبکه خانه هوشمند شما از اینترکام جلوی درب ساختمان می شود. به این ترتیب شما می توانید بدون نیاز به کنترلر جداگانه هر دو سیستم هوشمند خود را کنترل کنید. که خود مزیتی برای صرفه جویی در هزینه هاست.

اینترکام جلوی درب ساختمان با تلفن همراه شما ارتباط میگیرد

 

گاهی دغدغه عدم حضور در خانه در هنگام انتظار برای رسیدن بسته پستی برای اکثر مردم بوجود می آید که راهکار تاچ پنل Core این دغدغه را حل کرده است

همیشه در خانه خود حضور دارید، هر کجا که باشید

با اپلیکیشن موبایل Core می توانید به راحتی با مراجعه کنندگان پشت درب ساختمان ارتباط گرفته با آنها صحبت کنید و یا درب را برای آنها باز کرده، در نتیجه با اپلیکیشن موبایل Core دیگر مراجعین بی پاسخ نمی مانند یا حتی بسته های پستی شما برگشت نمی خورند، در هر کجای دنیا که باشید!

مراجعه کننده دکمه اینترکام تحت پروتکل SIP پشت درب ساختمان شما را می فشارد.

 تاچ پنل Core ارتباط را از اینترکام دریافت میکند و منتظر عکس العمل شما در خانه می شود تا در زمان مشخص شده پاسخگوی درب ساختمان باشید.

پس از آن که در زمان مشخص پاسخی از خانه دریافت نشد، تاچ پنل ارتباط را به تلفن همراه شما انتقال می دهد تا در هر کجا که هستید بتوانید پاسخگوی مراجعه کنندگان خود باشید.

 

نظرات بازدیدکنندگان