راه حل آکووکس Akuvox برای خانه های ویلایی

راه حل آکووکس Akuvox برای خانه های ویلایی

برند Akuvox برای خانه های ویلایی یکسری اینترکام هوشمند و مانیتور داخلی هوشمند خاص را طراحی و تولید نموده است. یکی از سیاست های Akuvox تولید محصول برای طیف وسیع از کاربردهای متفاوت می باشد. به عنوان مثال تولید محصولات برای خانه های ویلایی، برای آپارتمان ها، برای مجتمع های مسکونی با تعداد واحد بالا، دفاتر یا شرکت ها و غیره. در اینجا ما قصد داریم تا شما را برای انتخاب محصولات Akuvox برای یک خانه ویلایی کمک و همراهی نماییم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

شرایط محیطی و منطقه ای محل قرار گیری ویلا

یکی از معیارهایی که باید در زمان خرید اینترکام برای ویلا و یا خانه ویلایی خود باید در نظر بگیرید شرایط آب و هوایی و یا شرایط فرهنگی منطقه ای است که ویلا و یا خانه ویلایی شما در آن قرار دارد. اگر ویلا و یا خانه ویلایی شما در یک منطقه مرطوب و با بارش بالای باران و یا منطقه ای با گرد و غبار بسیار است و یا اینکه منطقه دارای افرادی باشد که ممکن است به اینترکام آسیب برسانند بهترین انتخاب اینترکام Akuvox مدل E21V است. یک اینترکام با جنس پنل فولاد ضد ضربه و ضد زنگ و قابلیت کارکرد در دمای منفی 20 تا مثبت 55 درجه سانتیگراد و همچنین توان کارکرد در رطوبت 10 تا 90 درصد می باشد.

اما اگر محیط و منطقه ای که ویلا یا خانه ویلایی در آن قرار دارد دارای شرایط بهتری از نظر آب و هوایی و فرهنگی است پیشنهاد ما به شما اینترکام Akuvox مدل R26C و یا اینترکام Akuvox مدل R20A می باشد. هر دو این مدل ها دارای استاندارد IP65 می باشند که نشان دهنده مقاومت در برابر آب، رطوبت و گرد و غبار است. جنس پنل هر دوی این اینترکام ها از آلومینیوم می باشد که نسبت به اینترکام Akuvox مدل E21V از مقاومت کمتری برخوردار است.

اینترکام و مانیتور هوشمند Akuvox برای خانه های ویلایی می تواند کلیه ارتباطات صوتی و تصویری در خانه ، ارتباطات تلفنی ، راحتی و آسایش در خانه ، اجرای آسان و مدیریت امنیت خانه را ارائه می دهد. محصولات آکووکس می تواند در کنار طراحی زیبا و شیک این خانه ها، آسایش و راحتی و لمسی هوشمندانه ببخشد.

 راه حل آکووکس Akuvox برای خانه های ویلایی

آیا نیاز به اینترکام کنار درب ورودی ساختمان دارید؟

در صورتی که نیاز به اینترکام کنار درب ورودی ساختمان ویلا دارید می توانید از اینترکام Akuvox مدل E11R و یا اینترکام Akuvox مدل E10R استفاده نمایید. این دو مدل برای یک محل محافظت شده (در برابر آب، رطوبت، گردو غبار و نور مستقیم خورشید) مناسب هستند و توصیه می شود در محیط بدون محافظ و فضای آزاد استفاده نشوند.

 

مانیتور هوشمند داخلی

بعد از انتخاب اینترکام هوشمند برای ورودی ساختمان، نوبت به انتخاب مانیتور هوشمند داخلی می رسد. برای مانیتور داخلی شما می توانید از تمامی مدل های تولید شده توسط Akuvox استفاده نمایید. سایز مانیتور، دوربین داخلی، قابلیت WiFi یا بلوتوث، نوع سیستم عامل (لینوکس یا اندروید)، قابلیت نصب بر روی دیوار یا قرار گیری بر روی میز و .... مواردی هستند که می توانند در انتخاب شما دخیل باشند. اگر بدنبال یک مانیتور 10 اینچی با سیستم عامل اندروید، دوربین و قابلیت WiFi می گردید، مانیتور داخلی هوشمند Akuvox مدل IT83A و یا مدل C317A بهترین انتخاب می باشد.

اما اگر بدنبال یک مانیتور هوشمند داخلی جمع و جور می گردید، مانیتور داخلی هوشمند Akuvox مدل C315S و یا مدل C313S یک انتخاب مناسب می باشد.

 راه حل آکووکس Akuvox برای خانه های ویلایی

اینترکام برای ساکنین و یا کارمندان

مانیتور هوشمند Akuvox همه ارتباطات درون خانه را با یک زنگ درب ویدیویی تک دکمه ، صفحه نمایش لمسی هوشمند 7 و 10 اینچی ، نرم افزار ارتباطات همراه کاربر پسند و تلفنIP  مبتنی بر سیستم عامل Android حل و فصل می کند.

ادغام آسان آکووکس با سیستم های هوشمند

ادغام واسطه Akuvox با سایر سیستمهای دیجیتال و هوشمند بسیار آسان و انعطاف پذیر است. سرور SIP می تواند به دستگاه های کنترل دسترسی خارجی در گاراژ و محیط خانه متصل شود. مانیتورهای هوشمند آکووکس در داخل ساختمان نیز می توانند به عنوان یک کنترل پنل کار می کنند که به شما امکان می دهد در صورت درخواست، خانه هوشمند خود را کنترل کنید و همچنین سنسورهای امنیتی و ایمنی را در سیستم ادغام کنید.

راه حل آکووکس Akuvox برای خانه های ویلایی

نظرات بازدیدکنندگان