پست های داغ

last video Posts

صفر تا 100 پروتکل Z-Wave

صفر تا 100 پروتکل Z-Wave

پروتکل Z-Wave یک پروتکل ارتباطات بی‌سیم است که در اصل برای اتوماسیون خانه هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروتکل همانند یک شبکه مش عمل می کند که با استفاده از امواج رادیویی کم انرژی، میان وسایل خانگی هوشمند که این پروتکل را پشتیبانی می کنند ارتباط برقرار می‌کند. به این ترتیب به کاربر امکان می‌دهد که بتواند وسایل محل سکونت و سایر تجهیزات نظیر کنترل روشنایی، سیستمهای امنیتی، ترموستات‌ها، پنجره‌ها، قفلها، استخرهای شنا و بازکننده‌ در گاراژها به صورت بی‌سیم کنترل نماید.

صفر تا 100 پروتکل SIP

صفر تا 100 پروتکل SIP

پروتکل SIP اختصار کلمات Session Initiation Protocol است. این پروتکل یک پروتکل Signaling ارتباطی است. یعنی نوعی پروتکل که برای شناسایی Encapsulation (کپسوله سازی) استفاده می شود.

Hot Desking چیست ؟

Hot Desking چیست ؟

Hot Desking که به آن Non Reservation Based Hoteling نیز گفته می شود، یک قابلیت در سیستم تلفن های VOIP است که به کاربر اجازه دسترسی به پروفایل خود بر روی هر تلفنی را می دهد. شاید شما هم زمانی که می خواستید یک تلفن تحت شبکه رو خریداری کنید (مثل محصولات برند Akuvox) با یک واژه بنام Hot Desking آشنا شدید و براتون جای سوال بوده که این ویژگی چی هست ؟

CMOS چیست؟

CMOS چیست؟

سنسور تصویر و یا حس گر تصویر، نوعی سنسور هستند که اطلاعات مورد استفاده در تهیه تصویر را تشخیص و آنها را انتقال می دهند. این کار با تبدیل امواج نور به سیگنال الکتریکی صورت می پذیرد. این امواج نوری می تواند امواج نور مرئی و یا تابش الکترومغناطیسی دیگری باشند.

راه حل آکووکس Akuvox برای خانه های ویلایی

راه حل آکووکس Akuvox برای خانه های ویلایی

برند Akuvox برای خانه های ویلایی یکسری اینترکام هوشمند و مانیتور داخلی هوشمند خاص را طراحی و تولید نموده است. یکی از سیاست های Akuvox تولید محصول برای طیف وسیع از کاربردهای متفاوت می باشد.

راه حل Akuvox برای ساختمان های اداری

راه حل Akuvox برای ساختمان های اداری

راه‌حل‌های ارتباطات داخلی Akuvox برای ساختمان‌های اداری را بصورت کامل تحت پوشش قرار می‌دهد، امنیت فضای کاری افزایش یافته و صرفه جویی در هزینه‌های مدیریت کاهش یافته و در نتیجه یک محیط کار آرام و راحت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تماس از آکووکس در شرایط اضطراری

تماس از آکووکس در شرایط اضطراری

اتفاق های ناگوار مانند آتش سوزی در یک خانه و یک واحد آپارتمانی و یا یک کلاس درس در مراکز آموزشی و یا حتی در محل کار و یا جاهای عمومی مانند ایستگاه مترو و حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و ... هر لحظه ممکن است پیش بیاید.