پست های داغ

last video Posts

خانه هوشمند و هر آنچه باید درباره آن بدانید (عکس + فیلم) 7 اسفند 1401

خانه هوشمند و هر آنچه باید درباره آن بدانید (عکس + فیلم) 7 اسفند 1401

خانه هوشمند به یک راه اندازی وسایل اشاره می کند که دستگاه‌ها می‌توانند به طور خودکار از راه دور از هر نقطه و با اتصال به اینترنت با استفاده از تلفن همراه یا سایر دستگاه‌های شبکه کنترل شوند. دستگاه‌های یک خانه هوشمند از طریق اینترنت به یکدیگر متصل هستند و به کاربر اجازه می‌دهند تا عملکردهایی مانند دسترسی امنیتی به خانه، دما، روشنایی و سینمای خانگی را از راه دور کنترل کند.

راه کار اینترکام های Akuvox تحت تکنولوژی Cloud برای اتاق بسته های پستی

راه کار اینترکام های Akuvox تحت تکنولوژی Cloud برای اتاق بسته های پستی

امروزه با افزایش خرید آنلاین به دلایل مختلف اعم از شیوع بیماری کرونا، و همچنین بیشتر شدن ساختمان هایی با واحد های بالا، سازندگان ساختمان ها تصمیم بر ایجاد اتاقی برای بسته ها گرفته اند که عموما مملو از بسته های متعدد تحویل گرفته شده از پست است. که زمان زیادی را از نگهبانی ساختمان برای دریافت و توزیع این بسته ها می گیرد. آکووکس برای این مشکل راه کار ویژه ای را در نظر گرفته است.

اپلیکیشن تلفن همراه اکووکس

اپلیکیشن تلفن همراه اکووکس

یکی از بهترین آپشن هایی که خانه هوشمند در اختیار ما قرار میده کنترل از راه دور هست که این ممکن با موبایل اپلیکیشن کاملا امکان پذیره در این مقاله میخوایم نحوه عملکرد برنامه Smart+ که Account Cloud Akuvox هست رو بررسی کنیم.

همه چیز راجع به اینترکام های R29

همه چیز راجع به اینترکام های R29

تو این مقاله میخوایم در مورد آیفون تصویری های هوشمند سری R29 صحبت کنیم و با قابلیت هاش آشنا بشیم ، کمپانی آکووکس این مدل اینترکام ها رو در پنج مدل مختلف با امکانات متفاوت به بازار عرضه کرده که در ادامه به بررسی تفاوت های آن ها می پردازیم

اپلیکیشن Lifesmart (قسمت اول)

اپلیکیشن Lifesmart (قسمت اول)

در بخش قبلی به صورت مختصر در رابطه با کمپانی Life Smart و پروتکل انحصاری آن Coss صحبت کردیم ، در این قسمت می خواهیم در رابطه با اپلیکشن Life Smart ، طریقه دریافت اپلیکیشن و ایجاد حساب کاربری در این اپلیکیشن صحبت کنیم.

اکسس کنترل چیست؟

اکسس کنترل چیست؟

در این مقاله میخوایم درمورد اکسس کنترل ها صحبت کنیم و در خصوص نحوه عملکرد اونها توضیح بدیم

Core Smart home

Core Smart home

در این مقاله می خواهیم با هم به سراغ محصولات کمپانی Core Smart Home، که در اینجا به طور خلاصه Core می گوییم ، برویم. این کمپانی تاچ پنل های هوشمند در سایزهای 7 اینچ و 10 اینچ در تمام سری های TOUCH Sو TOUCH S LITE و Eclipse به بازار عرضه کرده است که راه کار بسیار خوبی برای استفاده این محصولات در پروژه های KNX هستند زیرا هم می تواند به کابلKNX Bus وصل شود و تمام دیوایس های KNX را از طریق این تاچ پنل کنترل کند و هم می تواند با استفاده از اپلیکیشن Core Mobile که مخصوص محصولات Core است به...

آشنایی با پروتکل CoSS

آشنایی با پروتکل CoSS

COSS پروتکل RF خصوصی و توسعه یافته شده توسط کمپانی LifeSmart است که ارتباطات RF را بهینه می کند و روند توسعه محصول را ساده می کند. این پروتکل که در حوزه هوشمند سازی ساختمان ها و IOT فعالیت دارد و این پروتکل علاوه بر حفظ یکپارچگی و انعطاف پذیری، ساده و پایدار است. برای انتقال داده های به صورت بی سیم(Wireless) از kbps 1 تا kbps 128 و تا فواصل 800 متر مناسب است.

معرفی پروتکل KNX

معرفی پروتکل KNX

KNX یکی از بهترین استاندارد قابل اطمینان در حوزه هوشمند سازی ساختمان ها است که می توان در هر نوع پروژه ساختمانی به کار گرفته شود. در واقع پروتکل KNX فن‌آوری مطمئن و پایداری است که در ساختمان‌های کوچک و بزرگ، خانه های مسکونی ، ساختمان‌های تجاری و صنعتی به کار رفته می شود و همچنین تمام سیستم‌ های روشنایی و میزان روشنایی محیط،کنترل پرده ها، مدیریت مصرف انرژی و سیستم‌ های امنیتی، و بسیاری موارد دیگر را کنترل می‌کند.

 تکنولوژی Lifesmart

تکنولوژی Lifesmart

هوش مصنوعی و loT به زودی به یک سبک زندگی همه گیر در بین مردم تبدیل می شود که در این راستا LifeSmart راه حل های AloT را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل نرم افزار کاربردی ، سرویس ابری ، سخت افزار و Al است.