پست های داغ

last video Posts

اکسس کنترل چیست؟

اکسس کنترل چیست؟

در این مقاله میخوایم درمورد اکسس کنترل ها صحبت کنیم و در خصوص نحوه عملکرد اونها توضیح بدیم

Core Smart home

Core Smart home

در این مقاله می خواهیم با هم به سراغ محصولات کمپانی Core Smart Home، که در اینجا به طور خلاصه Core می گوییم ، برویم. این کمپانی تاچ پنل های هوشمند در سایزهای 7 اینچ و 10 اینچ در تمام سری های TOUCH Sو TOUCH S LITE و Eclipse به بازار عرضه کرده است که راه کار بسیار خوبی برای استفاده این محصولات در پروژه های KNX هستند زیرا هم می تواند به کابلKNX Bus وصل شود و تمام دیوایس های KNX را از طریق این تاچ پنل کنترل کند و هم می تواند با استفاده از اپلیکیشن Core Mobile که مخصوص محصولات Core است به...

آشنایی با پروتکل CoSS

آشنایی با پروتکل CoSS

COSS پروتکل RF خصوصی و توسعه یافته شده توسط کمپانی LifeSmart است که ارتباطات RF را بهینه می کند و روند توسعه محصول را ساده می کند. این پروتکل که در حوزه هوشمند سازی ساختمان ها و IOT فعالیت دارد و این پروتکل علاوه بر حفظ یکپارچگی و انعطاف پذیری، ساده و پایدار است. برای انتقال داده های به صورت بی سیم(Wireless) از kbps 1 تا kbps 128 و تا فواصل 800 متر مناسب است.

معرفی پروتکل KNX

معرفی پروتکل KNX

KNX یکی از بهترین استاندارد قابل اطمینان در حوزه هوشمند سازی ساختمان ها است که می توان در هر نوع پروژه ساختمانی به کار گرفته شود. در واقع پروتکل KNX فن‌آوری مطمئن و پایداری است که در ساختمان‌های کوچک و بزرگ، خانه های مسکونی ، ساختمان‌های تجاری و صنعتی به کار رفته می شود و همچنین تمام سیستم‌ های روشنایی و میزان روشنایی محیط،کنترل پرده ها، مدیریت مصرف انرژی و سیستم‌ های امنیتی، و بسیاری موارد دیگر را کنترل می‌کند.

 تکنولوژی Lifesmart

تکنولوژی Lifesmart

هوش مصنوعی و loT به زودی به یک سبک زندگی همه گیر در بین مردم تبدیل می شود که در این راستا LifeSmart راه حل های AloT را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل نرم افزار کاربردی ، سرویس ابری ، سخت افزار و Al است.

پروتکل IoT چیست؟

پروتکل IoT چیست؟

پروتکل IoT چیست؟ در دنیای امروز در هر جایی که صحبت از تکنولوژی می شود، بحث اینترنت اشیاء نیز به میان می آید. اینکه اینترنت اشیا چه ماهیتی دارد؟ چگونه کار ‌می‌کند و چگونه زندگی ما را راحت‌تر می‌کند، موضوعی نیست که بتوان در یک مقاله به‌طور کامل به آن پاسخ داد، زیرا فناوری‌های مرتبط با اینترنت اشیا همچون دانه‌های زنجیری به یکدیگر متصل هستند.

آموزش تصویری نحوه اضافه کردن دستگاه جدید به دستگاه مرکزی LifeSmart مدل Station

آموزش تصویری نحوه اضافه کردن دستگاه جدید به دستگاه مرکزی LifeSmart مدل Station

در این آموزش تصویری به نحوه اضافه کردن دستگاه جدید به دستگاه مرکزی LifeSmart مدل Station خواهیم پرداخت. اضافه کردن دستگاه جدید به دستگاه مرکزی LifeSmart بسیار راحت و آسان می باشد بطوری که نیاز به حضور یک شخص فنی برای اینکار نمی باشد و خود کاربر براحتی می تواند آن را انجام دهد.

ارتباط موفق با Tuya و HDL

ارتباط موفق با Tuya و HDL

Akuvox با افتخار ارتباط موفق و موثر خود را از طریق پلتفرم IoT با سیستم های هوشمند Tuya و HDL اعلام می کند.