• پنل صفحه لمسی Nature Mini دارای یک صفحه نمایش 4 اینچ می باشد. از طریق این پنل لمسی کاربر می توانئ کنترل خانه هوشمند خود را بصورت کامل در اختیار بگیرد. با کمک این پنل هوشمند می توان روشنایی خانه هوشمند، پخش موسیقی بصورت هوشمند، پرده هوشمند، سرمایش و گرمایش هوشمند و ... را کنترل و تنظیم نمود.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کلید لمسی هوشمند LifeSmart یک کلید صفحه شیشه ای با طراحی زیبا است که می توان از آن بجای کلیدهای برق معمولی استفاده کرد. با اینکار روشنایی خانه بصورت هوشمند درآمده و کاربر قادر به کنترل روشنایی از راه دور (مانند اینترنت) خواهد بود.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کلید سه پل هوشمند LifeSmart با طراحی زیبا را می توان برای هوشمند سازی سه سر خط روشنایی به کار برد. در شکل ظاهری این کلید شبیه به کلیدهای معمولی می باشد اما این کلید از طریق امواج رادیویی CoSS قادر است به کنترلر مرکزی و یا دستگاه مرکزی متصل شود و این امکان را به کاربر بدهد تا از طریق راه دور کنترل روشنایی خانه هوشمند و یا محل کار هوشمند خود را بدست بگیرد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کلید دو پل هوشمند LifeSmart با طراحی زیبا را می توان برای هوشمند سازی دو سر خط روشنایی به کار برد. در شکل ظاهری این کلید شبیه به کلیدهای معمولی می باشد اما این کلید از طریق امواج رادیویی CoSS قادر است به کنترلر مرکزی و یا دستگاه مرکزی متصل شود و این امکان را به کاربر بدهد تا از طریق راه دور کنترل روشنایی خانه هوشمند و یا محل کار هوشمند خود را بدست بگیرد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کلید تک پل هوشمند LifeSmart با طراحی زیبا را می توان برای هوشمند سازی یک سر خط روشنایی به کار برد. در شکل ظاهری این کلید شبیه به کلیدهای معمولی می باشد اما این کلید از طریق امواج رادیویی CoSS قادر است به کنترلر مرکزی و یا دستگاه مرکزی متصل شود و این امکان را به کاربر بدهد تا از طریق راه دور کنترل روشنایی خانه هوشمند و یا محل کار هوشمند خود را بدست بگیرد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور حرکت LifeSmart برای تشخیص حرک در خانه هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. این سنسور را میتوان با دیگر محصولات برند LifeSmart ادغام نمود. به عنوان مثال می توان این سنسور را با دوربین WiFi برند lifeSmart متصل نمود. زمانی که این سنسور یک حرکت را تشخیص بدهد، دوربین شروع به ضبط کردن تصویر محیط می نماید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور محیطی LifeSmart به طور مداوم دما، رطوبت و میزان روشنایی در خانه هوشمند یا محل کار هوشمند شما را کنترل می کند. تنظیم بودن میزان دما، میزان رطوبت و همچنین میزان نور یکی از ویژگی های خانه هوشمند است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • سنسور درب و پنجره LifeSmart Cube قادر است به مجموعه امنیتی خانه هوشمند اضافه شده و قابلیت های آن را افزایش دهد. این سنسور از دو بخش تشکیل شده است. این سنسور قادر است ورودهای غیر مجاز از درب و پنجره خانه هوشمند را تشخیص دهد و آن را اطلاع دهد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دستگاه مرکزی LifeSmart Station قادر است بصورت وایرلس (بیسیم) تمامی محصولات برند LifeSmart را به یکدیگر متصل و پل ارتباطی آنها با یکدیگر باشد. از طریق این دستگاه مرکزی براحتی و از راه دور (از طریق اینترنت) قادر خواهید بود اتفاقات خانه هوشمند و یا محل کار هوشمند خود را زیر نظر گرفته و تغییرات لازم رو انجام دهید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کنترلر مرکزی LifeSmart Nature 7 با صفحه نمایش 7 اینچ لمسی با کیفیت HD و چهار کلید فیزیکی با ابعاد مناسب که قابلیت اجرای سناریو خانه هوشمند را دارند می باشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف