اینترکام Akuvox مدل R27A

جدید

1 ریال

اینترکام Akuvox مدل R27 ( 1.53M )

دفترچه راهنمای اینترکام Akuvox مدل R27 را دانلود کنید.

Give a Name

اینترکام Akuvox مدل R27A مبتنی بر پروتکل SIP می باشد. پروتکل SIP این امکان را به این اینترکام می دهد تا صدا و تصویر را بر روی شبکه ارسال نماید. این اینترکام قابلیت اتصال به مانیتورهای هوشمند، تلفن هوشمند، نرم افزار تلفن و همچنین کنترلر مرکزی Zipatile را دارد.

توضیحات

معرفی اجمالی محصول

اینترکام Akuvox مدل R27A مبتنی بر پروتکل SIP می باشد. پروتکل SIP این امکان را به اینترکام Akuvox می دهد تا صدا و تصویر را بر روی شبکه ارسال نماید.اینترکام آکووکس قابلیت اتصال به مانیتورهای هوشمند، تلفن هوشمند، نرم افزار تلفن و همچنین کنترلر مرکزی Zipatile را دارد.

بدنه زینک و استاندارد IP65 این اینترکام را در برابر ضربه، خط و خش، گرد و خاک، باران محفوظ نگاه می دارد. یک دوربین سه مگاپیکسلی با یک میکروفن داخلی با استاندارد IP67 (مقاوم در برابر ضربه و ورود آب) صدا و تصویر با کیفیتی بر روی شبکه شما ارسال می کند و از طرف دیگر با کمک دو اسپیکر قدرتمند با استاندارد IP66 صدای شما را برای شخص مراجعه کننده پخش می کنند.

در زمان عدم حضور شما در خانه و مراجعه یک شخص به درب خانه نگران نباشید. با یک نوتیفیکیشن از حضور شخص آگاه خواهید شد، او را ببینید، با او صحبت کنید و درب را بر روی او باز کنید.

از این اینترکام آکووکس در محل کار خود استفاده کنید. عبور و مرور را بصورت هوشمند کنترل کنید. کارمندان شما فقط در صورتی که از کد عبور تعریف شده توسط شما اطلاع داشته باشند و یا با کمک کارت های RFiD اجازه تردد خواهند داشت.

نگران صدای نویز دار و بدون کیفیت نباشد. عدم اکو صدا، عدم نویز و تشخیص صدا از قابلیتهای صوتی اینترکام آکووکس می باشد. اینترکام Akuvox با زاویه دید 72 درجه در کنار کیفیت تصویر 720p تصاویر را برای شما ارسال می کند. یک سنسور داخلی وظیفه میزان روشنایی تصویر در طول شبانه روز را بر عهده دارد تا یک تصویر بدون افت کیفیت و شفاف را بدست شما برساند.  

برای استفاده از این اینترکام نیاز به راه اندازی SIP سرور در مجموعه خود دارید. اگر از مانیتور مدل IT83 و یا کنترلر مرکزی زیپاتایل استفاده می کنید، دیگر نیازی به راه اندازی SIP سرور ندارید. زیرا هر دو مدل IT83 و زیپاتایل قابلیت SIP سرور را نیز دارند.

ویژگی ها

- تنظیم حداکثر طول پاسخگویی
- حداقل روشنایی: 0.1 LUX (بدون روشنایی LED)
- حالت خودکار، شب با نور LED
- باز کردن درب از طریق پسورد و کارت RF
- قابلیت تعیین فعال بودن صدا
- کنترل Gain برای میکروفون
- کنترل حجم صدا برای بلندگو
- رله به صورت جداگانه توسط تن های DTMF و یا پیام های کنترل
- سه رله داخلی برای کنترل درب باز کن
- پشتیبانی از پروتکل های شبکه
- پورت شبکه 10/100 Mbps
- پشتیبانی از سنسور مادون قرمز
- دارای LED برای وضوح تصویر در ساعات تاریکی شب
- حداکثر فریم انتقال تصویر 30fps
- قابلیت ضد نویز

نقد و بررسی کاربران

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.