سنسور درب و پنجره زیپاتو

جدید

1 ریال

سنسور هوشمند درب و پنجره زیپاتو ( 713.17k )

دفترچه راهنما سنسور هوشمند درب و پنجره زیپاتو را دانلود کنید

سنسور درب و پنجره Zipato شامل یک سنسور و یک مگنت برای خانه هوشمند می باشد. سنسور بر روی قاب ثابت درب و یا پنجره نصب شده و مگنت بر روی قاب متحرک درب یا پنجره نصب می گردد. زمانی که مگنت از سنسور دور می شود (باز شدن درب یا پنجره) سنسور شروع به بوق زدن می نماید و باعث می شود تا شما متوجه یک ورود غیر مجاز بشوید.

توضیحات

سنسور درب و پنجره زیپاتو

سنسور درب و پنجره Zipato شامل یک سنسور و یک مگنت برای خانه هوشمند می باشد. سنسور بر روی قاب ثابت درب و یا پنجره نصب شده و مگنت بر روی قاب متحرک درب یا پنجره نصب می گردد. زمانی که مگنت از سنسور دور می شود (باز شدن درب یا پنجره) سنسور شروع به بوق زدن می نماید و باعث می شود تا شما متوجه یک ورود غیر مجاز بشوید. اگر بخواهیم سنسور درب و پنجره Zipato رو در یک شبکه خانه هوشمند به کار ببریم، سنسور در زمان ورود غیر مجاز بجز اینکه با صدای بوق اعلام هشدار می نماید، یک پیام نیز برای کنترلر مرکزی خانه هوشمند ارسال می کند.

کنترلر مرکزی خانه هوشمند بعد از دریافت پیام از سنسور درب و پنجره Zipato هم زمان یک پیغام بر روی گوشی هوشمند شما ارسال و وضعیت را گزارش می کند. و اگر سناریویی از پیش برای آن (کنترلر مرکزی خانه هوشمند) مشخص کرده باشیم، شروع به اجرای آن می کند. به عنوان مثال در یک سناریو می توانیم مشخص نماییم بعد از ورود غیر مجاز به خانه هوشمند و ارسال پیام از طرف سنسور درب و پنجره Zipato به کنترلر مرکزی، چراغ های خانه روشن شود، آژیر خطر داخلی فعال شود، یک پیام (SMS) برای شماره های تعیین شده ارسال گردد.

نقد و بررسی کاربران

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.