در این قسمت با کنترل کننده مرکزی خانه هوشمند آشنا خواهید شد. این وسیله مغز خانه هوشمند شما می باشد و برای کنترل وسایل خانه هوشمند الزامی است.

کنترل کننده های مرکزی 6 محصول وجود دارد

 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1396-12-25
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترلر مرکزی Zipamicro محصول جدید شرکت Zipato برای مدیریت و کنترل خانه هوشمند می باشد. به نحوی می توان گفت این کنترلر جایگزین کنترلر مرکزی Zipamini شده است که تولید آن متوقف شده بود. ابعاد و سایز این کنترلر مرکزی بسیار کوچک می باشد و در واقع یک کنترلر مرکزی رومیزی است.

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1396-09-20
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترلر مرکزی Zipatile یک سیستم کامل از اتوماسیون خانه هوشمند می باشد. این دستگاه با داشتن ماژول های متعدد سخت افزاری و تعداد زیادی سنسور می تواند جایگزین دستگاههایی نظیر سیستم های امنیتی، ترموستات، کنترلرهای هوشمند، دوربین های IP، آژیرهای هشدار و ... گردد. این دستگاه بعلت استفاده از فناوری روز دنیا و طراحی زیبا جایزه معتبر CES 2017 را کسب نموده است.

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1396-08-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترل کننده مرکزی فیبارو لایت مغز متفکر خانه هوشمند شماست و بوسیله آن میتوانید خانه خود را تحت کنترل داشته باشید، فیبارو لایت نسبت به فیبارو ۲ قابلیت های کمتری دارد و همچنین به همان نصبت ارزان تر است،

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1396-08-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترل کننده مرکزی فیبارو ۲ مغزمتفکر خانه هوشمند شماست و بوسیله آن میتوانید خانه خود را تحت کنترل خود داشته باشید

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1397-05-18
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترلر مرکزی Zipamini یکی دیگر از محصولات شرکت معتبر زیپاتو کرواسی می باشد. این سیستم از امواج رادیویی ساده و مطمئن که به راحتی از دیوارها و کف اتاق ها عبور می کند استفاده می کند. این سیستم همچنین از طریق سیم کشی می تواند به تمامی لوازم الکترونیکی خانه متصل شود.

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1397-08-29
  ( 1 نقد و بررسی )

  کنترلر مرکزی Zipabox یکی دیگر از محصولات شرکت معتبر زیپاتو کرواسی می باشد. این سیستم از امواج رادیویی ساده و مطمئن که به راحتی از دیوارها و کف اتاق ها عبور می کند استفاده می کند. این سیستم همچنین از طریق سیم کشی می تواند به تمامی لوازم الکترونیکی خانه متصل شود.

  1 ریال