سنسور درب و پنجره بر پایه پرتوکول Z-Wave

سنسورهای درب و پنجره 5 محصول وجود دارد

 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1397-09-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنسور درب و پنجره Zipato سنسور درب و پنجره Zipato شامل یک سنسور و یک مگنت برای خانه هوشمند می باشد. سنسور بر روی قاب ثابت درب و یا پنجره نصب شده و مگنت بر روی قاب متحرک درب یا پنجره نصب می گردد. زمانی که مگنت از سنسور دور می شود (باز شدن درب یا پنجره) سنسور شروع به بوق زدن می نماید و باعث می شود تا شما متوجه یک ورود غیر مجاز بشوید.

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1396-10-05
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنسور درب و پنجره فیبارو دارای دو قسمت سنسور و مگنت می باشد. با دور شدن این دو قسمت از هم سنسور فعال می شود. این سنسور را می توان بر روی در و پنجره، درب ورودی منزل، درب پارکینگ و یا کمدهای خاص به کار برد. کارهای متفاوتی از جمله مشخص بودن باز و بسته بودن درب و پنجره، روشنایی اتوماتیک، کنترل تردد، سیستم امنیتی و سرمایش و گرمایش انجام داد.

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1396-08-09
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنسور درب و پنجره به منظور جلوگیری از سرقت و کنترل رفت و آمد ها و تشخیص باز یا بسته بودن در یا پنجره بسیار کوچک نصب آسان کاملا بی سیم هشدار دهنده دما

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1397-05-14
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنسور چهار کاره زیپاتو، ویژگی های سنسور امنیتی و محیطی دقیق را تنها در یک دستگاه ارائه می کند. قابلیت چندکاره بودن این محصول به شما این امکان را میدهد تا باز و بسته بودن هر درب و پنجره ی مورد نظر و شدت میزان نور و دمای محیط اتاق ها را تشخیص دهید.

  1 ریال
 • 1 ریال
  جدید
  بروزرسانی : 1397-08-29
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنسور ۳ کاره شامل سنسور درب و پنجره ، سنسور دما ، سنسور تشخیص میزان نور سابز کوچک و کاملا بی سیم

  1 ریال